AIRWAYNET: Pražský internet provider sází na kvalitní služby a transparentní jednání

Hledáte internetového providera do svého bydlení či firmy? Pokud jste již zmapovali trh, pravděpodobně jste si vypsali seznam horkých kandidátů a začínáte porovnávat ceny, parametry tarifů a další důležité aspekty, které je dobré při výběru zohlednit. Možná ale nakonec seznam potřebovat nebudete, protože se rozhodnete pro wifi internet Praha pod taktovkou AIRWAYNETu. Čím nás pražský provider zaujal? Podrobnosti se dozvíte v tomto článku!

Dostatečně rychlý internet již za 290 Kč? Realita.

Hraje pro vás klíčovou roli cena? AIRWAYNET je poskytovatel wifi intenetu v Praze, který zákazníkům nemaže med kolem úst a uvádí k tarifům konečné ceny. To znamená, že nejlevnější tarif pro domácnosti skutečně stojí 290 Kč včetně DPH. Žádné další poplatky se nekonají a nic vás nebude stát ani instalace internetu. K některým tarifům dostanete jako bonus wifi router. Co se týče parametrů, i nejlevnější varianta nabízí uspokojivých 4 Mb/s pro stahování a 1 Mb/s pro odesílání. Tento tarif je vhodný pro každého, kdo chce ušetřit a přesto mít k dispozici plnohodnotné internetové připojení. Dražší tarify nabízí rychlost připojení 10/2 Mb/s (download/upload), 20 Mb/s a 30 Mb/s. Pro všechny tarify je naprosto samozřejmá i špičková technická podpora, která je dostupná nonstop.

Na své si přijdou i živnostníci a firmy

AIRWAYNET má co nabídnout také firmám. Pro živnostníky a menší firmy je vhodné agregované připojení, pro střední a velké firmy garantované připojení. Co dodat závěrem? AIRWAYNET zajišťuje internet v Praze bez zbytečných investic a poplatků. Aktuálně pokrývá 91,3 % hlavního města a některé přilehlé části. Hledáte-li providera, který vás nesedře z kůže a vždy se postará o to, abyste měli stabilní a rychlé připojení k internetu, právě jste ho našli!

Publikováno: 28. 02. 2016

Kategorie: Technika

Autor: Kristýna Slabáková

Tagy: airwaynet | internet v praze