Montovaná hala na klíč: Efektivní řešení pro... každého!

Cílem každé firmy je efektivní řešení. V souvislosti se skladovými, výrobními, provozními či jinými prostory se v posledních letech stále častěji hovoří o výhodách montovaných staveb na klíč. Ať už jde o halu, sklad nebo třeba jízdárnu, montované konstrukce jsou v mnoha ohledech lepší než klasické zděné stavby. V následujících řádcích vám prozradíme detaily, výhody montované haly a tip na spolehlivého dodavatele.

Hlavní výhody montované haly na klíč

Zajímá vás nízká cena, ale nechcete riskovat kvalitu provedení? V případě montované haly nebudete muset dělat žádné kompromisy. Jde o ideální variantu pro každého, kdo disponuje omezeným rozpočtem nebo jen nechce zbytečně utrácet. Samozřejmě nejde jen o vstupní náklady na realizaci, ale také průběžné náklady související s údržbou. I v tomto ohledu jsou montované stavby bezkonkurenční. Jsou navrženy s ohledem na finančně a časově nenáročnou údržbu. K dalším benefitům patří variabilita. Díky možnostem rozšíření nebo propojení se stávajícími budovami získáte spoustu prostoru navíc. Jakmile budete v budoucnu potřebovat další, jednoduše si pořídíte další konstrukci. Realizace je rychlá – nové prostory lze připravit v doslova rekordním čase. Stejně snadná je i demontáž, takže halu kdykoliv přesunete na jiné místo. Obrátíte-li se na profesionálního dodavatele, který vám zajistí veškeré příslušenství, volitelné doplňky, zateplení apod., budete moct montovanou stavbu využít na libovolné účely.

Praktické využití montovaných hal

Montované stavby se používají jako: skladové haly – argumentem je nejen výhodná cena, ale také snadná montáž bez nutnosti nových betonových základů (hala lze postavit na stávajících základech), realizace v řádu několika týdnů a možnost propojení se starším skladem pomocí spojovacích krčků. Díky přesně zvoleným parametrům je prostor maximálně využit. Odvětrávání zajišťují střešní turbíny a stěnové žaluzie. Plášť lze zhotovit z těžko hořlavého materiálu, který vydrží po mnoho let jako nový. hangáry – cenově výhodná a zároveň kvalitní možnost zastřešení pro letadla, helikoptéry, lodě a velké stroje. Hangár ve formě obloukové haly lze zhotovit v různých rozměrových variantách, a to i s velkými vstupními otvory pro garážování vrtulníků bez nutnosti složení listů rotoru. jízdárny - montovaná jezdecká hala poskytuje maximální pohodlí koním, jezdcům i divákům. Je vhodná pro chov, výcvik koní i pořádání soutěží. Čerstvé ovzduší bez zápachů zajišťuje důmyslný systém pro odvětrávání a cirkulaci vzduchu. K žádanému příslušenství patří lambríny, seníky, tribuny pro diváky a kruhové jízdárny. sportovní haly - montované stavby na klíč se využívají jako zastřešení pro sportoviště. Umožňují celoroční sportování (např. fotbal, tenis, badminton, florbal, volejbal), a to dokonce i provozování zimních sportů. zemědělské haly – zemědělci nedají na montované haly dopustit a využívají je jako sklady pro zemědělské produkty, krmivo nebo jako seníky. Konstrukce lze použít i k zastřešení silážní jámy, čímž se vytvoří nový víceúčelový prostor. Případně jako garáž pro zemědělské stroje.

Obraťte se na profesionály z firmy POLAK CZ

Možností využití montované skladovací haly bychom našli ještě mnoho. Své o tom ví lidé z kvalifikovaní pracovníci z firmy POLAK CZ, která tyto typy konstrukcí realizuje řadu let. Nabízí bezkonkureční ceny, špičkovou kvalitu a komplexní servis od A do Z. Pro POLAK CZ hovoří zvučné reference, například mobilní hangár pro opravy vrtulníků na základě požadavků Armády ČR. Chcete-li se o montovaných halách na klíč dozvědět další informace, zamiřte na www.haly-polak.cz. Dodavatel vám ochotně zodpoví případné dotazy a v případě zájmu zajistí financování formou leasingu nebo úvěru.

Publikováno: 15. 01. 2016 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Technika

Autor: Kristýna Slabáková

Tagy: montované stavby na klíč