PEMIT nabízí kvalitní elektro služby

Domácí kutilové a pracovníci v elektro oborech, respektive v oborech blízkých, velmi často využívají pestrých služeb firmy PEMIT. Tato společnost, jejíž historie se začala psát již v roce 1995, zprostředkovává činnosti v oblasti elektro, které nezvládnete svépomocí ani ve vlastní dílně, ani ve výrobním podniku. Portfolio služeb profesionální společnosti PEMIT zahrnuje realizaci návrhů a instalaci silových přívodů k motorům, rekonstrukci osvětlení, kalibraci měřidel tlaku, zavedení frekvenčních měničů, sestavení silových rozvaděčů a spoustu dalších. Dostanou se vám vysoce kvalitní služby, neboť firma disponuje příslušnými certifikáty.

Služby v segmentu regulační techniky

Výčtem služeb, který je uvedený výše, nabídka rozhodně nekončí. V neposlední řadě můžete využít měření a regulace hladin v nádržích, měření a regulace parokondenzátního systému a instalace pneumatických regulací. Specializovaná firma ke svým klientům přistupuje individuálně, přičemž žádnému zákazníkovi se neobrátí zády. PEMIT je synonymum pro spolehlivost a preciznost. Společnost PEMIT je špičkou nejen na půdě elektro, ale také v oblasti měření a regulace.

Proč se obrátit na PEMIT?

Pakliže hledáte důvody, proč využít služeb společnosti PEMIT, měli byste nahlédnout do její historie. Založení firmy se datuje v roce 1995, kdy ve firmě pracovalo pouze pět zaměstnanců. V současné době je zaměstnanců šedesát. O tento rozvoj se zasloužilo několik významných milníků. Jedná se například o převzetí kompletní a částečné údržby MaR u firem Smurfit Kappa a Heinzel Pulb Biocel. PEMIT získal také certifikát ISO 9001 a podepsal dohodu s partnerem Emerson Process Management. Společnost PEMIT se pyšní také skutečností, že získala výhradní zastoupení Brooks Instrument pro český a slovenský trh.

Publikováno: 25. 07. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Robert Novakova