Jak vyrazit personalistovi dech?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, jak ohromit potenciálního zaměstnavatele? Máme pro vás tip, který ho oslní a otevře vám bránu vstříc nové pracovní pozici. Abyste na svého nového zaměstnavatele udělali dojem, nestačí mít životopis s motivačním dopisem. Mějte po ruce i potvrzení o pojištění odpovědnosti zaměstnance. Pojištění odpovědnosti zaměstnance je důkaz o tom, že jste vzorný, pečlivý, odpovědný a zkušený člověk, který neponechá nic náhodě. Platná pojistka znamená víc, než deset doporučení. Pojištěný zaměstnanec je totiž pro svého šéfa benefitem k nezaplacení.

Pojistka vám kryje záda

Pojištění se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu. Kryje vzniklou újmu až do výše půl milionu korun. Spoluúčast pojištěnce je navíc nízká, takže je výhodná pro obě smluvní strany. Limit spoluúčasti, kterou se pracovník podílí, dojde-li ke smluvnímu plnění, je maximálně 5000 korun. Výhodou je široký rozsah pojistné ochrany, varianta Standard bez zkoumání druhu pracovní činnosti a celosvětová územní platnost (včetně služební cesty).

Okamžité zřízení online

Pojištění je možné sjednat online na stránkách ERGO. Pojišťovna ERGO má v Česku již 25letou tradici, a proto je zárukou stabilního a zkušeného prostředí. Pojištění odpovědnosti sjednává jak pro zaměstnance, tak i pro občany. Její exkluzivitou je pak pojištění odpovědnosti přímo pro piloty. Bližší informace vám poskytnou na informační lince +420 221 585 111. Zajistěte si pojištění ještě dnes a buďte na výběrovém řízení oproti konkurenci ve výhodě.

Publikováno: 31. 08. 2020

Kategorie: Finance&Business

Autor: Alena Vodňanská