Likvidace dokladů, dokumentů a jakýchkoliv dalších nosičů informací

I v jednadvacátém století, kdy je hodně informací “zvirtualizováno”, se firmy každoročně potýkají se stovkami kilogramů dokumentů, které potřebují bezpečně zlikvidovat anebo archivovat. Součástí toho mohou být i doklady a jiné nosiče informací. Jenomže, ať už se jedná o smlouvy, mzdové přehledy, spisový materiál,odvody pojištění, evidence zaměstnanců a podobně, zbavit se jich není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Podle zákona totiž podléhají archivaci s několikaletou skartační lhůtou. Co teď? Jen málo firem se může pochlubit s dostatečnými prostory pro bezpečné uskladnění těchto dokumentů. Navíc samotná archivace není jen o “nějakém uložení překážejících věcí”, ale i o jejich zabezpečení a skartaci kvalifikovanou osobou, znalou vedením archivu a skartační evidence.

Nechte likvidaci dokladů a dokumentů na profesionálech

Potřebujete komplexní služby v oblasti likvidaci dokladů, dokumentů a jakýchkoliv dalších nosičů informací? Obraťte se v tom případě na společnost EKOSKART, která vám poskytne všechny tyto služby. Společnost se zaměřuje na ekologickou a bezpečnou skartaci disket, CD, DVD nosičů a ZIPů. Schopni jsou také zlikvidovat občanské a řidičské průkazy, pasy, platební karty atd.

Skartace dokumentů Praha

Pamatujte si, že naformátování digitálních nosičů nestačí. I po vymazání dat totiž na discích zůstává datová stopa, kterou je možno obnovit. Je důležité, aby nosiče s databázemi osobních údajů a jinými důvěrnými informacemi byly důkladně - profesionálně znehodnoceny. A právě to je to, co vám společnost EKOSKART může nabídnout. Profesionální řešení pro každou firmu v okolí Prahy. Pro více informací neváhejte nahlédnout na jejich domovské stránky Ekoskart.eu. Dozvíte se zde bližší informace o skartaci, o ceně a dalších službách, které společnost poskytuje.

Publikováno: 27. 05. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Robert Novakova

Tagy: Skartace dokumentů Praha