Odvlhčovače zajistí zdraví Vám a zbaví vlhkosti z budov

Odvlhčovač vzduchu chrání zdraví lidí a zlepšuje klima v místnostech. Lidem pomáhá mírnit průběh revmatických onemocnění, zánětů kloubů a zabraňuje výskytu a šíření roztočů a plísní, kteří způsobují alergie, astma a jiná vážná onemocnění. Budovám prospívají tím, že zabraňují vzniku plísní na zdech, čímž je chráněna omítka a zpomalují hnilobný proces stavebních konstrukcí ve starších dřevostavbách.

Na našem trhu jsou k dispozici domácí odvlhčovače (někdy kombinované s čističkou vzduchu a topením, vhodné pro občasné použití např. v chladnějších koupelnách), poloprofesionální odvlhčovače (vhodné pro trvalé vysoušení materiálů v domácnostech, skladech a kancelářích), profesionální odvlhčovače (vhodné pro vysoušení staveb po povodních) a koupelnové a bazénové odvlhčovače (vhodné pro trvalý provoz ve fitcentrech, vířivkách a domácích bazénech).

Širokou nabídku sortimentu značkových, kvalitních, spolehlivých, výkonných a praktických odvlhčovačů vzduchu od světoznámých výrobců značek Fagor, Sencor, Solac, DeLonghi a Ardes nejrůznějších modelů, tvarů, designu, rozměrů, hmotností, barevných provedení, odvlhčovacích kapacit, provozních teplot a hlučností Vám za přijatelné ceny nabízí spolehlivý prodejce společnost ELEKTRA PV s.r.o. s pobočkou v Českých Budějovicích a současně provozující internetový obchod levneELEKTRO.cz s odkazem na webové stránky www.levneelektro.cz. Nabízené odvlhčovače vzduchu jsou dle typu výjimečné kompaktním a moderním designem s jednoduchou intuitivní obsluhou díky digitálnímu obslužnému panelu, tichým provozem, kolečky pro snadný transport, bezkompresorovou technologií, automatickým vypínáním, několika režimy provozu (vysoký výkon, nízký výkon, automatický režim), omyvatelnými filtry a vybavením elektrickým měřidlem teploty a vlhkosti vzduchu.

Publikováno: 19. 07. 2012

Kategorie: Technika

Autor: Alena Vodňanská