Vzduchové filtry a další vybavení sléváren a kováren

Nenahraditelnou součástí slévárenského a kovárenského provozu je speciální technologické vybavení. Vhodný dodavatel takové výbavy by měl poskytnout moderní technologii a služby v úplném rozsahu. V této oblasti působí ryze česká společnost BIO-GEO-EKO, spol. s.r.o., která uspokojí požadavky i náročné klientely. Dodává a montuje stroje a filtry italské výroby, zaručující bezvadnou kvalitu . V následujících řádcích si představíme klíčové produkty jimi montovaného sortimentu.

Filtrace vzduchu

Hlavním tématem dnešní doby je ekologie, přičemž musí být dodržovány normy udávající hraniční limity pro koncentraci pevných částic a plynů v ovzduší. Řešením tohoto problému je vzduchová filtrace, kterou firma BIO-GEO-EKO nabízí v několika technologických variacích. Nabídka produktů zahrnuje vzduchové filtry, a to od těch nejjednodušších pytlových, přes uhlíkové, až po chemické pračky vzduchu. V sortimentu zboží nechybí ani spalovny či biofiltr. Společnost BIO-GEO-EKO, která má na českém trhu významné postavení, navrhne nejpříznivější filtraci vzduchu zohledňující veškeré faktory. Uspokojí vás komplexní nabídkou vzduchotechniky.

Tlakové licí stroje ITALPRESSE

Společnost BIO-GEO-EKO je obchodním zastoupením pro tuzemský a slovenský trh značky ITALPRESSE. Tato firma produkuje kvalitní licí stroje, jež respektují nejnovější trendy v technologiích. V celosvětovém měřítku patří ITALPRESSE mezi nejvýznamnější společnosti v tomto odvětví. Pod značkou ITALPRESSE vystupují vedle tlakových licích strojů také automatizované systémy.

BIO-GEO-EKO je sázka na jistotu

Firma BIO-GEO-EKO zajišťuje služby v oblasti ekologii, a to konkrétně sanaci kontaminovaných zemí, dodávku a instalaci vzduchových filtrů a systémů čistící vzduch. V oblasti licích strojů a automatizace se specializuje na výrobu, instalaci a servis tlakových licích strojů ITALPRESSE a GAUSS.

Publikováno: 30. 04. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Robert Novakova