Technika

Analytické váhy jsou vhodné do každé laboratoře

Každý z nás potřebuje občas něco zvážit. Ať už vlastní maličkost či různé ingredience do jídel. Přístroje, které k vážení slouží, se nazývají váhy. Váhy hojně využíváme v domácnostech, v obchodech, v laboratořích, ale i v průmyslu. Na našem trhu je dostupné mnoho druhů vah – např. osobní, obchodní, kapesní, zlatnické, závěsné, laboratorní, analytické, zásobníkové, mobilní-přejezdové, silniční, železniční, jeřábové apod.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních a značkových vah značky Sartorius nabízí za přijatelné ceny spolehlivý prodejce společnost SARTALEX, spol. s r.o. provozující webové stránky Sartalex s odkazem na www.sartalex.cz. V nabídce této firmy najdete laboratorní a analytické váhy, průmyslové váhy, analyzátory vlhkosti, váhové stoly, ionizátory vzduchu pro laboratoře, kalibrační závaží, stříkačkové filtry, držáky filtru, vakuové a tlakové filtrace, membránové filtry, filtrovací pouzdra z nerezové oceli, filtrační papíry a media bags (tzv. vaky pro uchovávání biofarmaceutických tekutin).

Výjimečnost nabízených laboratorních a průmyslových vah značky Sartorius spočívá v nejmodernější výrobní technologii, moderním designu, kvalitním zpracování a v neposlední řadě ve spolehlivosti. Tyto váhy pověstné kvalitou a přesností využijete ve všech oblastech průmyslu a výroby (např. farmacie, chemie, potravinářství a prostředí ohrožených výbuchem). Předností firmy Sartalex je servis, opravy a kalibrace vah po celém území České republiky, jež zahrnuje města Praha, Brno, Plzeň, Ústí nad Labem, Liberec a Frýdek – Místek . Tyto činnosti zajišťují odborně vyškolení servisní technici vlastnící softwarovou podporu a potřebný certifikát a pravidelně se školící přímo u výrobce Sartorius v Goettingenu.

Přidat komentář

Klikni a napiš komentář