Kde sehnat špičkové nástroje pro třískové obrábění?

Podnikáte ve výrobě se zaměřením na třískové obrábění, případně se do tohoto segmentu teprve chystáte vstoupit? V tom případě se neobejdete bez spolehlivého partnera, který vám zajistí dodávku přesných a vysoce kvalitních nástrojů. A jsou to právě obráběcí nástroje, na kterých podstatně závisí kvalita výstupu. Obrátíte-li se na českou pobočku mezinárodního koncernu WNT, rozhodně nešlápnete vedle. Představíme vám aktuální nabídku a prozradíme hlavní důvody, proč spolupracovat právě s touto firmou.

Co je to třískové obrábění?

Třískové obrábění je technologický proces, při kterém břit nástroje vniká do materiálu a odděluje z něj třísky. Může se jednat o pohyb do řezu, pohyb do záběru (posuv) nebo přísuv (kolmý k obráběnému povrchu). V praxi jde o soustružení, frézování, vrtání, vystružování, řezání, hoblování, obrážení, broušení, superfinišování, lapování a honování.

Proč chtít obráběcí nástroje od WNT?

WNT nabízí široké portfolio obráběcích nástrojů, které čítá na 45 000 produktů (např. tk a hss vrtáky, soustruhy, nástroje pro frézování závitů, upínače nástrojů a obrobků...) . Většina z nich je neustále skladem, takže je můžete mít okamžitě k dispozici. Nepříjemným prostojům ve výrobě zabráníte používáním systému Tool-O-Mat (automatu na nástroje). Nejde však pouze o kvalitu nástrojů – WNT zajišťuje komplexní služby, které ocení i nejnáročnější zákazníci. Česká pobočka vstoupila na trh v roce 2005 a podle jednatele Antonína Holuba úspěch stojí také na vynikající zákaznické podpoře. Kvalifikovaní technici poskytují poradenství, které spočívá v doporučení efektivních pracovních postupů i vhodných nástrojů. Spolupráce s WNT Česká republika rozhodně nebudete litovat. Další informace najdete na wnt.com. Technické specifikace produktů a možnost nákupu pro partnery pak v e-shopu toolingcenter.com.

Publikováno: 16. 11. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Technika

Autor: Robert Novakova