LOMAX – precizní garážová vrata

Sekční garážová vrata, která se v tuzemsku rozšířila zejména v posledních desetiletích, jsou elegantní a praktická. Skládají se z několika vzájemně spojených sekcí-panelů, jež se vysouvají svisle nahoru, a tím šetří místo v garážích. Pohodlně se ovládají a pyšní se perfektními vlastnostmi také z hlediska bezpečnosti.

Garážová vrata Excellent

Stěžejním produktem společnosti LOMAX jsou sekční garážová vrata Excellent, která jsou symbolem nejvyšší kvality. Jsou vyrobena z prvotřídních komponentů s maximální životností, díky čemuž splňují i ty nejvyšší nároky klientely. Vrata značky LOMAX se honosí plynulým a tichým chodem, dokonalým designem a moderním konstrukčním řešením. Vnější vzhled je možné přizpůsobit jakékoliv individuální žádosti a výrobce se neobrátí zády ani k nevšedním přáním. Nicméně garážovými vraty nabídka společnosti LOMAX rozhodně nekončí. Velké popularitě se těší i další sortiment, jako jsou venkovní rolety v mnoha variacích, žaluzie, průmyslová vrata, ba dokonce i ochranné sítě proti hmyzu či rolovací mříže.

LOMAX garantuje kvalitu

Společnost LOMAX je ryze českou společností, jejíž historie se začala psát v roce 1992. Za dobu své existence si vybudovala pevné postavení na tuzemském trhu. V současné době představuje největšího producenta garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií. K výrobě používá nejmodernější technologie a přesné CNC stroje. O spokojenost zákazníků se stará tým odborníků, který se snaží vždy vyhovět všem požadavkům klienta. Materiál používaný k výrobě produktů dodávají renomované firmy, které splňují normy a legislativu EU. Díky těmto skutečnostem firma LOMAX garantuje špičkovou kvalitu. Těšit se můžete také na rychlé dodání a odbornou montáž. O bezplatnou kalkulaci si můžete požádat na stránkách www.lomax.cz.

Publikováno: 06. 05. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Robert Novakova