Nano impregnace textilu a kůže

Nanotechnologie je v posledních letech takový modní hit v oblasti technologií. Dokonce se dostala až tam, kde by jsme ji možná nehledali. Tato inovativní technologie vám přináší nový způsob impregnace textilu a kůže. Tradiční metody impregnace versus nano impregnace Tradiční metody impregnace textilu a kůže pracují na úrovni molekul. Zatímco nano impregnace textilu a kůže pracuje na atomární úrovni. Tato atomární úroveň pracuje na efektu lotosového květu, který zajišťuje mnohem účinější odpuzovací efekt a navíc samočistící vlastnosti. Jak funguje nano impregnace? Při použití nano impregnace se kolem vláken ošetřovaného materiálu vytvoří neviditelný ochranný film. Ten je daleko odolnější než po tradiční ipregnaci. Tento ochranný film je prodyšný a tím je zajištěno volné dýchání materiálu a tudíž se nemusíte bát plísní. Nano impregnace má extrémně odpuzující efekt a tím zabraňuje vniknutí vlhkosti, skvrnám od kávy, červeného vína, mastnoty a všem nečistotám, na které si vzpomenete. K čištění takto impregnovaného materiálu stačí voda a hadřík. Kde nano impregnaci použít?
  • Obuv - nano impregnaci můžete použít na všechny druhy obuvi - společenskou, vycházkovou i outdoorovou. Žádný materiál není překážkou - látka, kůže, umělá kůže, semiš, outdoor, gore -tex.
  • Oblečení - bundy, kabáty, šaty, rukavice, kravaty, límečky košil. Tato impregnace nedovolí, aby jste promokli při dešti nebo při sněžení. Máte krásné společenské šaty na ples nebo na svatbu a bojíte se výsledku, po několikahodinovém „zametání“ země? Použijte na spodní lem nano impregnaci a špína nemá šanci. Lyžařské kombinézy a zimní oblečení dětí, které jsou často promočené od hlavy až k patě nejsou vyjímkou.
  • Sedadla a čalounění v autě - jsou často vystavovány dešti, vylitým nápojům a jídlu. Chraňte své auto sami před sebou a hlavně svými dětmi pomocí nano impregnace.
  • Čalouněné sedací soupravy, potahované látky, židle, taburety, koberce, ubrusy - to všechno dostává od nás zabrat. Chraňte svůj čalouněný nábytek a koberce před skvrnami, ztrátou barev a před bakteriemi s přípravkem NanoConcept, který má antibakteriální účinky.Na stránkách nano-concept.cz naleznete potřebné přípravky se všemi důležitými informacemi.

Publikováno: 25. 01. 2013

Kategorie: Technika

Autor: Alena Vodňanská