Strojimport: Český specialista na CNC stroje sklízí úspěchy na celém světě

Hledáte spolehlivého dodavatele CNC strojů? V tom případě nemusíte hledat v zahraničí, protože specialistu najdete i u nás. Společnost Strojimport patří k nejvýznamnějším vývozcům českých a slovenských obráběcích a tvářecích strojů a do značné míry přispěla k šíření dobrého renomé výrobních značek po celém světě. Spolupráce by vás měla zajímat především z důvodu mnohaletých zkušeností v oboru – Strojimport je na trhu přes 60 let a disponuje know-how při obchodování s českými i zahraničními partnery. Strojimport dodává stroje firmám na celém světě. Dceřinné společnosti působí na německých, rakouských a maďarských trzích, kde sklízí úspěchy díky vysoké kvalitě strojů a komplexním službám, které zahrnují financování a odborné poradenství. Pozadu nejsou ani dveřinné společnosti v Polsku, Rusku a dalších zemích. Mimo Evropu boduje Strojimport především na trzích Latinské Ameriky, v Jižní Americe, v zemích arabského světa i na asijských trzích. V nabídce CNC strojů najdete soustruhy, vyvrtávačky, frézky, brusky, vrtačky, obráběcí centra, stroje na výrobu ozubení, tvářecí stroje, lisy, válcovačky, brusky a další stroje.

Máte starší stroje? Nechte si je modernizovat

Strojimport se zabývá modernizacemi a opravami obráběcích a tvářecích strojů i dodávkou náhradních dílů do strojů, které byly vyrobeny v bývalém Československu. Rekonstrukce a modernizace je oproti pořízení nového stroje úspornější.

Strojimport působí i v jiných oblastech

Strojimport se nezabývá pouze exportem a importem v segmentu tvářecích a obráběcích strojů. Specializuje se také na tradingové operace – vývoz materiálů (ocel, trubky, plech, dřevo...), investičních celků, výrobních linek, import strojů a náhradních dílů ke strojům dovezeným v minulosti. Další informace o aktivitách společnosti a bližší technické specifikace CNC strojů najdete na www.strojimport.cz.

Publikováno: 13. 06. 2016

Kategorie: Technika

Autor: Kristýna Slabáková