Víte, kde pořídit kvalitní nářadí pro obrábění kovů?

Práce s kovy a ocelí je specifickou činností, při které se neobejdete bez kvalitního nářadí. Tak například pásové brusky a magnetické vrtačky – to jsou zařízení, která značně usnadňují a zefektivňují zpracování kovových a ocelových předmětů do podoby, která je požadována. Uvědomte si ale, že není pásová bruska, jako pásová bruska, stejné je to i s magnetickými vrtačkami. Při požadavku na kvalitně odvedenou práci se rozhodně nevyplatí výběr podceňovat. Profesionální nářadí je totiž základním předpokladem k úspěchu a spokojenosti.

Doporučujeme pásovou brusku Pásovec 100

Klasické i stolní pásové brusky můžete vybírat z nejrůznějších variací. Zavítáte-li na web nko.cz, kde se prezentuje společnost NKO, budete mít z čeho vybírat. Doporučíme například stolní pásovou brusku Pásovec 100, kterou objevíte mimo jiné i v nabídce produktů e-shopu společnosti na stránkách forsteel.eu. Pásová bruska Pásovec 100 se řadí do nové generace brusek. Jedná se o kvalitní zařízení pro kontaktní a rovinné broušení. Vyznačuje se zejména nízkými provozními náklady a velmi rozumnou pořizovací cenou. Pokud by vás zajímali základní parametry, tak bruska Pásovec 100 je charakteristická příkonem 1500 W, elektrickým připojením na 400 V a hmotností 38 kg.

Kvalitní magnetická vrtačka Alfra – Rotabest V32

Potřebujete-li pořídit i magnetickou vrtačku, vyplatí se uvažovat nad typem Alfa – Rotabest V32. Tato magnetická vrtačka se pyšní speciální konstrukcí, která umožňuje vrtání i v místech, kde nelze využít klasickou magnetickou vrtačku. Vrtačka disponuje funkcí automatického chlazení a bezpečnostním pásem. Ať již potřebujete jakékoliv elektrické nářadí pro obrábění kovů – zejména pásové brusky a magnetické vrtačky, je nákup u prověřeného dodavatele cesta správným směrem. Obrátíte-li se na společnost NKO, budete maximálně spokojeni!

Publikováno: 02. 05. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Technika

Autor: Robert Novakova