Za nevšedními zážitky do podzemí

Absťák po vzrušení, adrenalinu a chvílích odreagování pocítili v posledních dnech tisíce Čechů. Opatření, která omezila jejich zvyklosti, byla zásadní a měla výrazný dopad do kvality života. Lidé se chtějí co nejdříve vrátit do normálního života a touží po pořádné porci zážitků. Ty jim dokáže poskytnout úniková hra. Tajemný podtext a klidně i v roušce dodá únikovce pořádné grády. Herní scénář a dramaturgie vás zavedou do pražského podzemí, kde na vás číhají docela jiné nástrahy, než na zemském povrchu. Úniková hra Upíří hrobka mluví za vše. Ocitnete v karlínské kryptě, která je opředena děsivým tajemstvím. Dějí se zde podivínské upíří orgie, lačnící noc co noc po nové krvi. Principem hry je prohledat hrobku zvrhlého aristokrata, nalézt indicie, co povedou ke zjištění totožnosti všech jeho obětí a uniknout z jeho spárů dříve, než odbije půlnoc. Jinak vás dostihne zákeřné kousnutí a budete našemu nebožtíkovi dělat společnost navěky.

Upíři i erotomani

Úniková hra Praha ale není pouze o upírech. Stejně dobrodružně je laděna i únikovka Maphia, která nadchne zejména pánskou část osazenstva. V této místnosti si doslova zahrajete o holý život. Přijít na kloub mafiánským praktikám vyžaduje zapnout všechny mozkové závity a chvílemi se i pořádně zapotit. Milovníci erotiky se pak najdou v escape game Praha s podmanivým názvem Doupě neřesti. Tento scénář je velmi vhodný pro manželské a milenecké páry. Podlehnete erotickému vábení tajemného svůdníka, stejně jako kdysi mladá nevinná Bianca? Máte možnost nahlédnout do jejich doupěte neřesti. Vyzkoušet si propriety, se kterými si milenci zkracovali dlouhé chvíle a možná vás čeká i nesmrtelnost. Bude to nevšední zážitek. Zapomenout se nesmí ani na děti. Úniková hra pro děti Praha má v nabídce deskovou Jungle a novinku Zlobr. Jungle je postavena na skvělém příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji, jehož volné pokračování běželo v kinech v prosinci 2017. Úniková hra pro děti Zlobr navozuje poutavý příběh plný fantazie a kouzelných bytostí inspirovaný populárním filmem Shrek i dalšími klasickými pohádkami.

Proč únikovka?

Úniková hra je dílčí odnož reality show, která funguje na principu indicií, logiky, smyslových prožitků a vlastní strategie. Organizátoři a odborný komparz vás provede jedinečným zážitkem, jehož „noty“ si diktujete právě vy! Přijďte to vyzkoušet, budete nadšeni.

Publikováno: 30. 04. 2020

Autor: Alena Vodňanská