4 důvody, proč navštěvovat street workout hřiště

Dostat se do formy nikdy nebylo jednodušší. Stačí změnit pohled a jít do toho. Každý někdy začínal. Proč je skvělé si dát do těla právě na street workout hřišti?

I bez peněz se dostanete do formy

K tomu, abyste byli se svým zevnějškem spokojeni, nemusíte utrácet velkou část výplaty za členství ve fitness klubu. Stačí vyjít ven, kde je nainstalováno v obci street workoutové hřiště. Vše je zcela zdarma. Často je v blízkosti i přístřešek na kola nebo alespoň stojan, můžete tedy začít sportem již samotnou cestu na hřiště. Vysněná postava a zpevněné svalstvo tak stojí opravdu jen úsilí a čas, žádné peníze v tom roli nehrají.

Bez nutnosti objednávek. Cvičíte, kdy se vám to hodí

Zbožňujete večerní cvičení? Nebo jste ranní ptáče, které miluje ranní protáhnutí? Venkovní workout hřiště vám vždy vyjde vstříc. Otevírací doba je totiž nonstop. Na své si přijdou i milovníci extrému, kteří rádi cvičí v pozdních večerních hodinách. Přijďte v čas, který vyhovuje vám, hřiště je zde 24/7.

Je libo opálení?

Už jste někdy z fitka přišli opálení? Asi ne, že? Ale z venkovního fitka přijdete. Nejen, že se hýbete na čerstvém vzduchu, ale pokud se na vás slunce usměje, nachytáte při cvičení také krásný bronz. Ideální pro chvíli po práci, nemyslíte?

Haters nebrat

Jste úplný začátečník? Vždy se na hřišti najde někdo, kdo vám ochotně pomůže v začátcích. Každý si totiž vzpomene, jak těžké byly první kroky pro něj samotného. A haters? Ty se vyskytují opodál – sami totiž odvahu jít si zacvičit ještě nenašli. Komunita lidí, kteří dokáží překonat sama sebe, vám dodá nový impulz do života a nebudete slyšet hlasy, které vás od vašeho vysněného cíle odrazují. Je to váš život a vaše radost. Haters nebrat, ti tuto komunitu neformují.

Street workout hřiště je skvělý způsob, jak se dát do formy. Přirozeně, na čerstvém vzduchu, pod sluncem a s klidem. Kdo vydrží první dva týdny, jeho život se navždy změní. Zjistí, že si pohyb a vlastní tělo opravdu zamiloval.

Publikováno: 29. 06. 2021

Autor: Alena Vodňanská