Prodej, skladování a distribuce tyčové oceli a drátů

Produkty vyrobené z kovu mají nezastupitelnou roli v hutním, stavebním a strojírenském průmyslu. Podniky a společnosti působící v těchto odvětvích zpozorní, zejména shání-li nové dodavatele a speciální materiál k nejrůznějšímu využití. Precizně zpracované nerezové a mosazné tyče rozdílných profilů a úprav jsou velmi žádoucím zbožím, proto není zmínka o věhlasné české společnosti AC Steel a.s. scestná.

Bohaté produktové portfolio

Pakliže chcete nakupovat výrobky z kovu, nadchne vás přehledná a pestrá prodejní sekce, ve které samozřejmě nechybí tyče a svitky z lesklé oceli, týče z válcované a kované oceli, tyče, svitky a dráty z nerezové oceli a v neposlední řadě tyče, drátky a duté tyče z mosazi. Veškerý sortiment si můžete vybrat z mnoha rozměrů a jakostí. Těšit se můžete na špičkovou kvalitu materiálu, díky čemuž je použitelný také v náročných podmínkách, kde již běžný materiál nevyhovuje.

Komplexní nabídka služeb

Současný trh orientující se na dodávku oceli a železa zahrnuje vedle produktů také žádoucí služby. Jedná se především o skladování, dělení materiálu a dopravu. Společnost AC Steel a.s. vedle honosného produktového portfolia nabízí dva prostorné temperované sklady, jež se pyšní moderním vybavením. Nechybí ani prostředky sloužící k manipulaci a uskladňování. Tato firma disponuje také dělícím servisním centrem, které pracuje s produktivními a výkonnými automatickými pilami. Moderní pily jsou určeny k dělení materiálů dle přání klienta. Dále nabízí společnost logistické centrum s vlastním vozovým parkem, a proto může svým zákazníkům nabídnout dopravu materiálu. Vozový park tvoří nákladní vozidla s vysokou nosností a kamiony, které slouží k odvozu až 24 tun kovových produktů. Jestliže od dodavatele žádáte komplexní služby a pestrou nabídku zboží, můžete se obrátit právě na AC Steel a.s., která vám ve všech ohledech vyhoví.