Analytické a laboratorní váhy

Odborná profese si žádá kvalitní, odborné vybavení. Takové poskytuje firma Sartorius, která vyrábí laboratorní váhy již od roku 1870. Díky skutečně dlouholetým zkušenostem, které jsou doprovázené vysokou kvalitou výrobků, se laboratorní a analytické váhy Sartorius staly celosvětově uznávaným a vyhledávaným výrobkem. Klíčová je jejich kvalita a přesnost, díky které se dokázaly uplatnit v technickém prostředí.

Analytické váhy Sartorius řady ME

Jedná se o profesionální analytické váhy Sartorius té nejvyšší třídy. Tyto přístroje mají integrovaný ionizátor pro neutralizaci elektrostatického náboje a interní motorovou kalibraci v závislosti na teplotě okolí. Nechybí ani funkce SQ min pro signalizaci porušení minimální doporučené navážky, která je určená standardy USP. Analytické váhy Sartorius řady ME jsou opatřeny sériovým komunikačním rohraním RS 232 a programy na procentuelní vážení, počítání kusů, vážení zvířat atd. Průměr misky činí 90 mm. ISO/GLP protokol je ve spojení s tiskárnou YDP03-0CE nebo s PC. Jistě oceníte možnost volby všech váhových jednotek užívaných ve světě, podsvícený čitelný displej a skleněný ochranný kryt proti průvanu na elektromotorický pohon.

Profesionální laboratorní váhy Cubis 

Jde o modulární laboratorní váhu, která patří do nové řady vah Sartorius Cubis. Tento nový typ laboratorní váhy Vám umožňuje jednoduché sestavení optimální váhy pro Vaše potřeby. Stačí si vybrat vhodnou vyhodnocovací jednotku, zvolit vážní modul s potřebným rozsahem a optimalizovat další vybavení váhy (způsob nivelizace, druh protiprůvanového štítu atd.) Jedinečné stavebnicové řešení umožňuje sestavit lehce ovladatelnou základní váhu nebo zcela profesionální laboratorní váhu s dotykovým displejem, vážními aplikacemi a s archivací navážených dat. Tyto analytické a laboratorní váhy a mnohé další najdete na internetových stránkách sartalex.cz.

Publikováno: 07. 11. 2012

Kategorie: Technika | Technika

Autor: Alena Vodňanská