Atraktivní moderní bydlení ve skvělé lokalitě. To jsou Byty na Vackově

Jestliže hledáte nové bydlení, pak jsou byty na Vackově tou pravou možností. Vackov, část Horního Žižkova je poklidná čtvrť Prahy 3. V tomto projektu vzniká pět objektů, které mohou nabídnout až 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Neměli byste však čekat příliš dlouho, kapacity se totiž plní.

Dostupné byty

Dokončení téměř polovinu bytů je naplánováno na konec roku 2020, předávání bytů pak proběhne v polovině roku 2021. Výstavba zbývajících bytů by pak měla být dokončena na přelomu roku 2020 a 2021. Jestliže se však poohlížíte po novém bydlení a Žižkov vám připadá jako atraktivní lokalita, pak byste neměli dlouho váhat. V tomto projektu už totiž zbývá pouze pár volných bytů. Nabízí se však i jiná možnost, na tento projekt totiž navazuje nový projekt Byty u parku, které poskytuje moderní bydlení v této lokalitě.

Oblíbená lokalita

Lokalita Na Vackově přiléhá parku Židovské pece, jedná se tak o skvělé místo pro někoho, kdo hledá klidné místo pro bydlení. Byty na Praze 3 jsou opravdu žádané, a není se čemu divit. Tento projekt totiž může nabídnout kombinaci klidu a výhod města. Žižkov nabízí mnoho možností pro kulturní a sociální vyžití, blízko to budete mít do obchodu a děti do školy. Zároveň je však v okolí v docházkové vzdálenosti Vítkov, Parukářka či sady Na Krejcárku. Možnosti relaxace a aktivního odpočinku jsou tedy opravdu bohaté.

Moderní bydlení

Jedná se o maximálně dvanáctipodlažní budovy, které jsou zajímavé svou členitostí a asymetrií. Nejedná se tedy jen o metropolitní byty s balkony, ale své místo najdou i byty se zahrádkami. Můžete tak počítat s dostatkem soukromí a příjemným místem pro život.

Velikost bytů se pohybuje od 1+kk až do 5+kk. Prodej bytů v Praze na Žižkově je tak rozmanitý a každý si může vybrat přesně dle toho, co aktuálně od vlastního bydlení očekává. Byty na Vackově jsou skvělý projekt, který nabízí bydlení pro širokou škálu lidí. Výběrem bytu v této lokalitě rozhodně neprohloupíte.

Publikováno: 20. 12. 2020 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Alena Vodňanská