Nůžkový stan obstojí i na toulkách vlastí

Místo moře, na zahradu. Tak lze obecně zjednodušit koncept trávení letošní dovolené. Skeptické představy o letních rekreacích u moře, ale nemusí nutně znamenat, že nevystrčíme nos z domu. Ideálním společníkem pro dny volna se stane tuzemská příroda, tramping, camping a určitě nebude chybět ani nějaká ta grilovačka s přáteli. Léto je pomalu na spadnutí a většina lidí přemýšlí, jak konkrétně naložit s letošní dovolenou. Prognózy, že by se houfně cestovalo na jih, nejsou zrovna optimistické, proto je vhodné začít přemýšlet nad scénářem rekreace ve vlastní režii. Nenahraditelným pomocníkem se stane nůžkový stan 3x3m, který je úžasně mobilní. Lze ho v krátké chvíli složit a rozložit na jakémkoliv místě a kempovat tak můžete klidně uprostřed lesa nebo na rozkvetlé louce.

Novodobé stanování

Zahradní párty stan se šikne, když si k sobě pozvete přátele. Letní grilování je evergreen a gurmáni si ho neodpustí ani letos. A ruku na srdce, byla by to zbytečná škoda. Zahradní párty stan zajistí zázemí pro celou společnost. Nejprve ji ochrání před ostrými slunečními paprsky a vytvoří stín, aby posléze ztlumil večerní chlad a účastníky sešlosti zahřál. V případě, že nejste žádní „troškaři“ a pojmete letní „sejšn“ ve velkém, volte coby zázemí párty stan nůžkový s výškou boční stěny 2,60 metru. Tyto stany nabízí ještě větší prostor k využití. Bezvadně se sem vejde veškeré zařízení, které potřebujete na jednorázovou akci, ale i takzvaný rodinný „týl“ pro celou sezónu. Můžete sem umístit lehátka, dětské hračky, přenosný gril, stejně jako si ze stanu udělat provizorní letní kuchyň.

Proč stany MP Tent?

Ať už se rozhodnete zůstat na své vlastní zahradě nebo cestovat po českých luzích a hájích, pamatujte, že mít s sebou mobilní přístřešek se vždycky hodí. Stany jsou vyrobeny z odolné textilie a vydrží všechny rozmary počasí. Konstrukci všech přístřešků je možné postavit jak na travnatém, tak i na betonovém povrchu, konstrukce má připravené otvory pro každý typ ukotvení. Stany je možné spojit dohromady jak na šířku, tak i na délku pomocí spojovacího žlábku, čímž získáte dvakrát takovou plochu. Nabídka MP Tent ke koupi i pronájmu se přizpůsobí každému zájemci.

Publikováno: 16. 04. 2020

Autor: Alena Vodňanská