Průmyslová těsnění - Techseal

Průmyslové těsnění budí dojem titěrné součástky, bez níž se obejdeme, ale opak je pravdou. Jde o velice důležitou součástku, která zabraňuje průniku tekutin (kapalin nebo plynů) mezerami mezi jinými součástkami. Těsnění je integrální součástí velkého počtu zařízení a nástrojů. Průmyslová těsnění mají to nejrůznější upotřebení. Tato nepatrná, ale významná součástka musí zvládat vysoké nároky. Je tedy logické, že rovněž dochází k jejímu častějšímu opotřebení, jež je zapotřebí čas od času vyměnit. Mít kvalitní těsnění vždy po ruce, není nikdy od věci. Hledáte spolehlivého distributora nebo výrobce kvalitního těsnění? Máme pro vás tip na skutečného odborníka, který se touto tématikou zabývá již mnoho let. Jde o společnost Techseal s. r. o., která se prodeji, ale i výrobě, těsnění věnuje již dlouhá léta. Firma byla založena v roce 2006 a naleznete v ní pouze na obor vzaté zkušené odborníky. Prohlédněte si jejich portfolio, které naleznete na jejich domovských stránkách https://techseal.cz/. Najdete zde různé druhy těsnění, jež vám je společnost schopna vyrobit podle vašich požadavků. Kromě nich v obchodě mají i další produkty z průmyslového segmentu.

Ložiska

Součástí této technické sekce jsou i ložiska různého typu (válečková, kuličková, jehlová, soudečková, upínací, kluzná i kuželíková). Vyberte si z široké nabídky ložisek těch nejrůznějších průměrů a rozměrů, včetně praktického příslušenství.

Automobilové řemeny

Dalším sortimentem v nabídce tohoto dobře zásobeného obchodu jsou i kvalitní automobilové řemeny, které tu jsou nabízeny vedle průmyslových řemenů (ozubených a klínových řemenů). Všem výrobkům se dostalo precizního zpracování a pyšní se vysokou jakosti a pevností, což se odráží na jejich spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Gufero

Vzhledem k nabídce průmyslového těsnění a ložisek, v nabídce Techsealu nesmí chybět ani Gufera, což jsou (pro méně znalé) pryžová těsnění hřídelí a ložisek.

Lepidla Loctite

Zapomenout nesmíme, ani na kvalitní lepidla Loctite od Henkelu, i ona skýtají perfektní těsnění všude tam, kde je to potřeba. Ať už hledáte jakékoliv technické doplňky ke strojům a zařízením, neváhejte navštívit internetový obchod společnosti Techseal. Rozsáhlý sortiment nabízí za zajímavé ceny. V případě, že si nevíte rady neváhejte společnost oslovit, nabízí totiž i odborné technické poradenství.

Publikováno: 11. 06. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Technika

Autor: Robert Novakova