Kalibry a měřidla: Nástroje, na kterých se nevyplácí šetřit

Zabýváte se obráběním kovů a rádi byste minimalizovali vstupní náklady? Možná vás napadlo, že ušetříte na měřidlech, kalibrech a dalších nástrojích, které jsou k výrobě nezbytné. Nezbývá, než vás před tímto krokem varovat. Vyhněte se extrémně levným a tudíž i méně kvalitním výrobkům, které sice přináší prvotní úsporu nákladů, ale ve finále náklady spíše navýší. Úspora na nesprávním místě, což se kalibrů a měřidel bez debat týká, se pravdu nevyplatí. Pokud naopak investujete do kvalitních nástrojů, předejdete zbytečným problémům.

Obraťte se na odborníka, který vám poskytne nejlepší řešení

Kvalitní kalibry a měřidla jsou základem přesné výroby bez nežádoucích odchylek. Jsou odolné a vydrží mnohem déle než levnější, ale nekvalitní nástroje. V tomto ohledu vám pomůže český specialista Michovský – TOOLS s.r.o. Firma se v oboru pohybuje více než 20 let a zabývá se dodávkou profesionálních kalibrů a měřidel, které plně odpovídají vysokým nárokům moderní výroby.

Inovace pro efektivnější výrobu

Michovský – TOOLS neustále rozšiřuje sortiment a přináší svým zákazníkům inovativní nástroje. V poslední době šlo například o nové sady koncových měrek v třídě přesnosti 0. 1. ve velmi atraktivních cenových relacích. Dále pak o vysoce výkonné závitníky do nerezi z materiálů HSS Cobalt 8% nebo PM práškové oceli a dvojitým povlakem HardLube pro lepší odolnost a kluznost závitníku.

Dlouhodobá spolupráce = kvalitní nástroje levně

Rozhodnete-li se pro spolupráci s Michovský – TOOLS, získáte spolehlivého partnera, který vám bude vždy po ruce. Český dodavatel nabízí kvalifikované poradenství a věrným zákazníkům atraktivní slevy. V nabídce najdete kalibry, kalibrovaná měřidla, závitníky, vrtáky, frézy, nástroje pro soustružení a upínání a další související sortiment. Další informace a aktuální nabídku najdete na www.nastroje.cz.

Publikováno: 19. 12. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Kristýna Slabáková

Tagy: kalibry a měřidla | nástroje pro kovoobrábění